Oprogramowanie dla hotelu – proste, a jednak zaawansowane

Oprogramowanie dla hotelu

[dropcap]R[/dropcap]ynek oprogramowania rozwija się każdego dnia. Programiści prześcigają się w pomysłach, aby przekonać do swoich programów jak najwięcej klientów. Nie jest inaczej, kiedy w centrum uwagi umiejscowimy oprogramowanie dla hotelu. Jednak w tym przypadku liczy się funkcjonalność i szybkość dostępu do informacji, niż niezwykła grafika i efekty specjalne. Czym więc powinno odznaczać się dobre oprogramowanie tego typu?

Wielkość ma znaczenie

Bardzo często widzimy jak w małych obiektach noclegowych właściciele prowadzą obsługę w zeszycie lub kalendarzu papierowym. Trochę młodsi zamieniają karteczki na arkusze kalkulacyjne, które goszczą na pulpicie komputera do czasu, aż ktoś je przypadkowo usunie. Czy wyobrażacie sobie Państwo taką formę zapisu informacji w choćby małym hotelu, który posiada kilkunastu lub kilkudziesięciu gości? Oczywiście w tym momencie należy do prowadzenia samego grafiku dodać informacje o gościach, posprzątanych lub wyłączonych pokojach. Wiele osób z całą pewnością powiedziałaby, że jest to do zrobienia i zapewne w pewnym sensie mają racje – Maluchem też można wygrać mistrzostwa świata w rajdach samochodowych. Zadanie ciężkie, mało prawdopodobne, ale nie można powiedzieć, że niewykonalne. Dajmy więc jeszcze przykład – posiadamy dwa stanowiska obsługi klientów i niestety nie można w jednym czasie na dwóch różnych komputerach edytować jednego pliku bez nadpisywania wzajemnie swojej pracy. Dodatkowo wyszukiwanie poszczególnych informacje o kliencie i jego pobycie zajmowałoby sporo czasu, a klient nie lubi i nie powinien czekać, aż obsługa wyszuka wszystko co niezbędne do wystawiania rachunku.

Oprogramowanie dla hoteli stało się wymogiem i standardem, który ma ułatwić obsługę klientów i wspomóc w rozwoju Twojego obiektu. Tak więc prowadzenie obiektu większego niż kilka pokoi wymaga, aby sposób przechowywania danych o klientach, możliwość ich odnajdywania i zarządzania nimi był prosty i szybki, a można to osiągnąć wyłącznie używając odpowiedniego oprogramowania.

Oprogramowanie dla hoteli – klik, klik i już zrobione

Zaawansowane oprogramowanie do obsługi hotelu znakomicie sprawdzi się w obiekcie dowolnej wielkości. Jest to możliwe tylko w wypadku, kiedy firma, które je stworzyła posiada już doświadczenie we wdrażaniu takich rozwiązań. Należy pamiętać, że programista nie jest osobą, która będzie za pośrednictwem jego programu obsługiwać klientów. Ponieważ S4H od lat tworzy oprogramowanie dla hoteli na całym świecie to przez lata zdobyliśmy duże doświadczenie i wiedzę na temat tego, co jest niezbędne w prowadzeniu hotelu lub innego obiektu noclegowego. To sprawia, że nasze oprogramowanie hotelowe jest niezwykle proste w obsłudze, a niezbędne operacje łączenia danych, ich selekcji i modyfikacji działają tak, aby osoba używająca programu zawsze dostawała komplet niezbędnych informacji w danej chwili.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *