Kadyny Folwark Hotel & Spa – dla ceniących spokój

Kadyny Folwark Hotel & Spa

[dropcap]S[/dropcap]ą jeszcze takie miejsca w których można spokojnie wypocząć racząc się ciszą i spokojem. Ten hotel to Kadyny Folwark Hotel & Spa znajdujący się nad Zalewem Wiślanym. Otaczająca go wspaniała i pełna barw przyroda ukazująca swoje wspaniałe widoki jest jak wspaniała uczta dla wszystkich zmysłów.

Ten niedawno wyremontowany obiekt na terenie którego znajduje się barokowy pałac, gorzelnia, stajniami a wszystko otoczone wspaniałym parkiem i lasami. To miejsce piękne niezależnie od pory roku. Dodatkowo położony blisko Zalew Wiślański to znakomite miejsca dla fanów sportów wodnych.

Na gości hotelowych czekają 42 pokoje, restauracja oraz winiarnio-kawiarnia. Dla osób chcących organizować konferencje do dyspozycji są odpowiednie sale oraz biblioteka hotelowa. W restauracji „Stara Gorzelnia” znajdziemy pieszczące podniebienie potrawy przygotowywane przez znakomitych kucharzy, którzy tworzą małe działa sztuki na talerzach.

Dodatkowo znajdziemy tam gabinety do masażu i kosmetyki, place zabaw dla najmłodszych, baseny, korty tenisowe, sauny i całe mnóstwo innych atrakcji – jednym zdaniem dla każdego coś miłego.

To znakomite miejsce przypadnie do gustu każdemu, kto chce wypocząć i nabrać sił na kolejne miesiące pracy. Więcej o hotelu znajdziecie na stronie internetowej http://www.kadyny.com.pl/

Może Ci się również spodoba