Arka Medical Spa – wypoczynek nad samym morzem

arka-mega

[dropcap]K[/dropcap]ołobrzeg jest jednym z najbardziej znanych miast w Polsce, zwłaszcza jeżeli chodzi o miejsce wypoczynku nad Bałtykiem. Co roku dziesiątki tysięcy osób z różnych rejonów Europy odwiedza to miejsce. Znajduje się tutaj wiele sanatoriów i ośrodków wypoczynkowych, ale bez wątpienia jednym z największych i najbardziej znanych jest Arka Medical Spa.

Ośrodek ten to znakomite miejsce dla par jak i całych rodzin gwarantujący udany urlop w komfortowych warunkach. Wybierać można spośród wielu rodzajów pokoi – od pokoi dwuosobowych po luksusowe apartamenty z widokiem na morze. Jednak nie po to większość ludzi przyjeżdża do Kołobrzegu, aby zamknąć się w pokoju. W Arce nikt nie będzie się nudził, a to za sprawą niezwykle bogatej oferty aktywnego wypoczynku.

Miłośnicy sportu wybierać mogą spośród basenów, ścian wspinaczkowych, zajęć fitness przez naukę tenisa i trening personalny w siłowni wyposażonej w wysokie jakości sprzęt. Ci lubiący relaks mogą bezkarnie wylegiwać się w grocie solnej lub korzystać z licznych zabiegów spa.

Czym jest jednak pobyt w Kołobrzegu jeżeli nie chodzi się na plażę. Arka Medical Spa położona jest dosłownie kilkanaście metrów od bardzo szerokiej, dopiero co zmodernizowanej plaży. Co ważne dla osób starszych jak również rodzin z dziećmi Arka położna jest w ustronnym i cichym miejscu, pozbawionym zgiełku miasta. Ci, który jednak chcą rozerwać się mogą w klubie znajdującym się na terenie ośrodka lub podjechać komunikacją miejską do miasta, której przystanek znajduje się zaraz przy bramie wjazdowej do ośrodka.

Może Ci się również spodoba