Arka Medical Spa – wypoczynek nad samym morzem

arka-mega

[dropcap]K[/dropcap]ołobrzeg jest jednym z najbardziej znanych miast w Polsce, zwłaszcza jeżeli chodzi o miejsce wypoczynku nad Bałtykiem. Co roku dziesiątki tysięcy osób z różnych rejonów Europy odwiedza to miejsce. Znajduje się tutaj wiele sanatoriów i ośrodków wypoczynkowych, ale bez wątpienia jednym z największych i najbardziej znanych jest Arka Medical Spa.

Ośrodek ten to znakomite miejsce dla par jak i całych rodzin gwarantujący udany urlop w komfortowych warunkach. Wybierać można spośród wielu rodzajów pokoi – od pokoi dwuosobowych po luksusowe apartamenty z widokiem na morze. Jednak nie po to większość ludzi przyjeżdża do Kołobrzegu, aby zamknąć się w pokoju. W Arce nikt nie będzie się nudził, a to za sprawą niezwykle bogatej oferty aktywnego wypoczynku.

Miłośnicy sportu wybierać mogą spośród basenów, ścian wspinaczkowych, zajęć fitness przez naukę tenisa i trening personalny w siłowni wyposażonej w wysokie jakości sprzęt. Ci lubiący relaks mogą bezkarnie wylegiwać się w grocie solnej lub korzystać z licznych zabiegów spa.

Czym jest jednak pobyt w Kołobrzegu jeżeli nie chodzi się na plażę. Arka Medical Spa położona jest dosłownie kilkanaście metrów od bardzo szerokiej, dopiero co zmodernizowanej plaży. Co ważne dla osób starszych jak również rodzin z dziećmi Arka położna jest w ustronnym i cichym miejscu, pozbawionym zgiełku miasta. Ci, który jednak chcą rozerwać się mogą w klubie znajdującym się na terenie ośrodka lub podjechać komunikacją miejską do miasta, której przystanek znajduje się zaraz przy bramie wjazdowej do ośrodka.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *