Czym jest S4H ONLINE?

S4H ONLINE to dział firmy S4H zajmującej się tworzeniem oprogramowania nie tylko dla gastronomii i hoteli, który skupia się na tworzeniu aplikacji webowych. Dzięki możliwości pełnej kontroli nad programami instalowanymi dla naszych klientów jesteśmy w stanie stworzyć aplikacje webowe, które znakomicie rozszerzą możliwości zarządzania i kontrolowania firmy.

W dzisiejszych czasach możliwość przeglądania danych w dowolnym miejscu na świecie zyskuje na znaczeniu każdego dnia. Zarówno duże korporacje i jednoosobowe firmy korzystają z możliwości  przetrzymywania danych w chmurze i dostępu do nich w dowolnym momencie. Właśnie dlatego firma S4H łączy to co najlepsze dla swoich klientów – stabilność, olbrzymie możliwości i niezawodność aplikacji stacjonarnych (takich jak S4H Chef) z wygodą mobilnych aplikacji webowych.

Nasze rozwiązania webowe to nie tylko programy jakie kierujemy do wszystkich naszych klientów jako część naszych standardowych rozwiązań. Rozumiemy, że każdy klient ma inne potrzeby i wymaga od programu prezentowania danych w inny sposób. Właśnie dlatego oferujemy aplikacje webowe napisane pod wymagania konkretnego klienta i jego firmy.

[dropcap]P[/dropcap] ortal S4H ONLINE to miejsce, gdzie znajdziecie ciekawe artykuły i wiadomości ze świata gastronomii i hotelarstwa nie tylko związanych z oprogramowaniem komputerowym. Chcemy dostarczać naszym obecnym i przyszłym klientom pełen pakiet aplikacji i informacji, który pomoże im w prowadzeniu swojej firmy. Jednak na naszym portalu znajdą się informacje również dla osób nie związanych z branżami HoReCa.