Oprogramowanie typu housekeeping – CleanRoom

Oprogramowanie typu housekeeping

[dropcap]S[/dropcap]prawne zarządzanie obiektem noclegowym to działanie na wielu frontach i potrzeba nieustannego sprawdzania wszystkich elementów wpływających na zadowolenie klienta. Jednym z tych ważnych elementów jest zarządzanie czystością pokoi w czym pomoże nasze oprogramowanie typu housekeeping – CleanRoom.

Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami jakie wprowadziliśmy w nowej wersji programu CleanRoom 1.27.

Wiele hoteli posiada problem z technicznym udostępnieniem sieci bezprzewodowej przeznaczonej dla pracowników. Otóż hotele posiadają sieć bezprzewodową z dostępem do internetu przeznaczoną zazwyczaj dla swoich klientów. Ze względów bezpieczeństwa sieć taka powinna być odłączona od sieci w której pracuje system do obsługi hotelu. Oznacza to, że w razie potrzeby przeniesienia stanowiska obsługi klientów na któreś piętro lub do innego budynku nie będziemy mieli połączenia z serwerem pomimo posiadania połączenia z siecią Internet, o ile nie mamy poprowadzonego osobnego kabla lub drugiej, „pracowniczej” sieci wi-fi. Niestety znaczna ilość hoteli nie posiada takiego rozwiązania i trzeba inwestować w kolejne urządzenia.

Sprawa ma się podobnie gdy mówimy o aplikacjach mobilnych współpracujących z głównym systemem hotelowym – musimy zadbać o ich połączanie z bazą danych programu, co często jest niemożliwe. Właśnie dlatego w firmie S4H stworzyliśmy aplikację CleanRoom, która jest mobilną aplikacją mobilną działającą przez sieć Internet. Dzięki temu nie musimy martwić się o wydzielanie nowego łącza, a sama aplikacja będzie pracować znakomicie na każdym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową i podłączenie do Internetu, bez względu na system operacyjny (Android, iOS, WindowsMobile, Linux).

Oprogramowanie typu housekeeping S4H Cleanroom zostało tak przemyślane, aby każda osoba mająca styczność z nowoczesnym smartphonem nie miała problemu z jej obsługą – system za każdym razem sprawdza akcje przeprowadzane przez użytkownika. Co ważne nasza aplikacja może być rozbudowywana indywidualnie pod potrzeby konkretnego klienta, gdyż rozumiemy, że każdy inaczej rozwija swój biznes. Dzięki temu nie jesteś już skazany na dopasowywanie się do aplikacji, a dopasowywanie aplikacji pod swoje potrzeby i pomysły.

Więcej o systemie znajdziecie Państwo na stronie S4H: http://www.s4h.pl/s4h-cleanroom/

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *