BIOWAY – jesteś tym co jesz

Restauracje Bioway

[dropcap]W[/dropcap] dzisiejszych czasach coraz częściej mówi się o zdrowym żywieniu i zdrowym trybie życia. Każdy musi biegać, pływać, jeździć na rowerze – mężczyźni muszą być przystojni i dobrze zbudowani, a kobiety zgrabne i wysportowane. W każdym mieście powstają nowe siłownie, kluby fitness, sklepy i centra sportowe. Jednak bardzo często zapomina się o tym co naprawdę ważne dla każdego sportowca – zdrowy posiłek.

Restauracje Bioway – warto coś zjeść ze zdrowiem i smakiem

Codziennie mamy setki spraw do załatwienia i siłą rzeczy na mieście jemy coraz więcej. Jedzenie typu „fastfood” to gwarantowane dodatkowe kilogramy w okolicach pasa i zła wyniki badań lekarskich. Rozwiązanie tych problemów jest niezwykle proste – restauracje BIOWAY.

BIOWAY w każdej swojej restauracji przyrządza każdego dnia świeże i co ważne smaczne posiłki przygotowywane zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Sam  proces przygotowywania wszystkich posiłków wyklucza smażenie w głębokim tłuszczu oraz ogranicza cukry i sól.

Więcej o tym jak przygotowuje się posiłki możecie poczytać sobie na stronie BIOWAY (www.bioway.pl). Jednak ważnym faktem jest, że nie smakują one jak surowe warzywa, sprawdzone :). Wszystko jest smaczne tak bardzo, że nawet mięsożerca z chęcią poprosi o dokładkę, napije się soku świeżo wyciśniętego z owoców, a po wszystkim z radością odczuje, że jego żołądek nie woła o pomoc.

Można tylko życzyć, żeby restauracje BIOWAY były w każdym mieście, gdyż można tam żywić się codziennie bez konsekwencji zdrowotnych. Kiedy następnym razem będziecie w Gdańsku, Gdyni lub Poznaniu to zamiast udawać się na kolejnego hamburgera, kurczaka czy kebaba warto wpaść do BIOWAY’a i zakosztować czegoś dobrego, bo z czego wybierać na posiłek w dowolnej porze dnia.

Może Ci się również spodoba