System zamówień online dla restauracji

Sprzedaż za pośrednictwem internetu to najbardziej rozwijających się w ostatnich latach dział sprzedaży. Sklep internetowy dla większości osób zajmujących się handlem to pozycja obowiązkowa. Nie jest też inaczej w przypadku branży gastronomicznej, gdzie zamawianie posiłków czy rezerwacja stolików zyskują na popularności. Właśnie dlatego uruchomiliśmy dla restauracji system zamówień online, który wyróżnia się spośród innych rozwiązań tego typu.

Integracja z POS

Na rynku znajduje się wiele rozwiązań dedykowanych restauracjom pozwalających na zamawianie poszczególnych pozycji z oferowanego menu za pośrednictwem strony internetowej. Większość tych systemów wyświetla zamówienie klienta w panelu administracyjnym lub też wysyła wiadomość email z zamówieniem. W większości lokali gastronomicznych znajdują się teraz specjalne systemy (takie jak S4H POS), które pozwalają na szybką sprzedaż. Oznacza to, że zamówienie jakie zostanie założone za pośrednictwem strony internetowej trzeba będzie ręcznie przepisać do aplikacji w lokalu. Nasz system zmówień online pozwala restauracjom posiadającym program S4H POS na sprzedaż produktów ze swojego menu i synchronizację cenników obowiązujących w lokalu z systemem online. Dzięki temu wszystkie dane – zarówno te na stronie jak również w programie – będą zawsze aktualne i jednakowe.

Zamówienia automatycznie w Twoim lokalnym systemie

Zamówienie jakie zostanie złożone za pośrednictwem naszego systemu zamówień online Zamów.S4HONLINE zostanie automatycznie wyświetlone na ekranie programu S4H POS jako zamówienie gotowe do realizacji, które można wysłać na bonownik lub KDS. Co ważne przy takim rozwiązaniu po pierwsze nie musimy obawiać się, że zamówienie zostało źle przepisane do programu, a po drugie wszystkie dane sprzedaży będą zgodne ze stanem faktycznym.

Taki system zamówień online dla restauracji to znaczące ułatwienie w całym procesie realizacji zamówienia. Dodatkowo klient za pośrednictwem Zamów.S4HONLINE może w prosty sposób modyfikować swoje produkty zgodnie z warunkami określonymi w programie. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprzedaż i kontrola zamówień jeszcze nigdy nie były tak proste. Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze kompleksowe oprogramowanie dla restauracji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *