S4H KDS Przywoływacz – system przywoływania klienta

S4H Summoner - system przywoływania klienta

[dropcap]N[/dropcap]umerek 233! 233 – dwa kawałki ciasta do odbioru! – Tak bardzo często wygląda zapraszanie klienta po odbiór zamówienia. Teraz dzięki S4H KDS Przywoływacz nie trzeba będzie wyznaczać osoby spośród pracowników z najbardziej donośnym głosem, gdyż aktualny numerek zamówienia do odebrania wyświetli się na monitorze. Ten system przywoławczy usprawni działanie Twojej restauracji.

Wprowadzamy na rynek kolejne rozwiązanie działające w oparciu o nasze oprogramowanie, które znakomicie sprawdzi się w każdej restauracji, której zależy na sprawnej obsłudze klienta. S4H KDS Przywoływacz to aplikacja wyświetlająca na ekranie monitora udostępnionego klientom (przeważnie w okolicy miejsca odbioru posiłków) numerki poszczególnych zamówień. Klient widzi, etap na którym znajduje się jego zamówienie, jak dużo zamówień znajduje się przed jego zamówieniem oraz kiedy może odebrać zamówiony towar.

Jest to wygodne rozwiązanie gdyż eliminuje potrzebę ciągłego nawoływania klienta, które zwłaszcza w okresie zwiększonego ruchu jest dość kłopotliwe. S4H KDS Przywoływacz wyświetla wszystkie gotowe zamówienia jakie można odebrać, co oznacza, że pracownik może skupić się na swojej pracy zamiast na wyszukiwaniu klienta, a sami klienci nie mają pretensji do obsługi dlaczego ich zamówienie jest jeszcze niegotowe lub ktoś odebrał swoje zamówienie przed nimi.

System przywoływania klienta S4H KDS Przywoływacz może być edytowany graficznie aby dostosować go do wielkości posiadanego ekranu i wymagań właściciela lokalu.

Więcej na temat tego programu znaleźć można na stronie www.s4h.pl

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *