Kategoria: Partnerzy

Grill House Wichłacz w Kołobrzegu

Grill House Wichłacz w Kołobrzegu

Jest takie miejsce w Kołobrzegu, które zna chyba każdy mieszkaniec tego pięknego miasta. Restauracja Grill House Wichłacz to wyjątkowe miejsce, które warto odwiedzić, zwłaszcza podczas urlopowego pobytu nad kołobrzeskimi plażami.

arka-mega

Arka Medical Spa – wypoczynek nad samym morzem

Kołobrzeg jest jednym z najbardziej znanych miast w Polsce, zwłaszcza jeżeli chodzi o miejsce wypoczynku nad Bałtykiem. Co roku dziesiątki tysięcy osób z różnych rejonów Europy odwiedza to miejsce. Znajduje się tutaj wiele sanatoriów i ośrodków wypoczynkowych, ale bez wątpienia jednym z największych i najbardziej znanych jest Arka Medical Spa.

Restauracje Bioway

BIOWAY – jesteś tym co jesz

W dzisiejszych czasach coraz częściej mówi się o zdrowym żywieniu i zdrowym trybie życia. Każdy musi biegać, pływać, jeździć na rowerze – mężczyźni muszą być przystojni i dobrze zbudowani, a kobiety zgrabne i wysportowane. W czym więc może pomóc BIOWAY?

Geovita – odpoczynek od morza aż po góry

Geovita – odpoczynek od morza aż po góry

Każdy z nas raz na jakiś czas ma ochotę odpocząć od spraw życia codziennego, dać odprężenie ciału i wyciszyć umysł. Na magiczne słowo „urlop” zamiast rozpływać się w marzeniach zaczynamy myśleć czy wybieramy góry, czy może morze.